“Przedsiębiorstwo Roman Bąk” świadczy usługi szkoleniowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Prowadzimy kursy UDT tj.: kurs obsługi wózków widłowych, kurs obsługi suwnic, kurs obsługi żurawi oraz szeroką gamę szkoleń i kursów zawodowych.

Naszą misją jest stałe podnoszenie wiedzy i kompetencji, aby w bardziej efektywny sposób przekazywać wiedzę naszym kursantom poprzez budowanie świadomości zagrożeń w procesach budowlanych.

Naszym największym atutem są zajęcia praktyczne, prowadzone na rzeczywistych pojazdach i urządzeniach. Praktyczna część egzaminu nadającego uprawnienia do obsługi urządzeń prowadzona jest pojazdem na którym odbywały się zajęcie praktyczne.

Posiadamy bogate doświadczenie i wyspecjalizowaną kadrę pracowników wyróżniających się wysokimi kwalifikacjami i profesjonalną wiedzą w zakresie świadczonych przez nas usług. Ponadto w celu zapewnienia wysokiej jakości usług, nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje oraz aktualizuje wiedzę na temat zmieniających się przepisów z zakresu BHP. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy oraz rzetelne i terminowe wykonywanie zleceń.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług, które znajdą Państwo w zakładkach Centrum szkoleń, Szkolenia BHP/P.Poż i Oferta szkoleniowa.